Hizmette Başarılarımız

Sizin İçin Google'da Maksimum Başarıyı Hedefliyoruz

Mavipusula Web Tasarım arama motoru optimizasyon servisi, SEO tekniklerini kullanarak hazırlanan web sitelerinde maksimum başarı için optimizasyon yapmayı hedefler.Web sitenize gelen bağlantılar(backlink) oluşturmak, anahtar kelimeleri uygun kriterlerde kullanmak, verileri uygun kriterlerde oluşturmak bunların başında gelir.

 

HİZMET ALANLARIMIZ
Mavi Pusula'nın profesyonel olarak sağladığı hizmetleri size sunarken ön planda tuttuğu en büyük ilkeleri şunlardır.

◊ Müşteri memnuniyeti
◊ Sürekli danışmanlık
◊ Sürekli ulaşılabilme garantisi
◊ Zamanında ve söz verildiği gibi proje teslimi
◊ İlkeli ve dürüst ticari anlayış
◊ Yüksek düzeyde iş ciddiyeti
◊ Ekonomik fiyat garantisi

   
           
   
           

-------------------------------------------------------------------------------------------

LOGO TASARIM


Logo bir firmanın müşteri kapısından adımını ilk olarak atan kimliğidir, pazarlamacısıdır. "Kişi bir meclise elbisesiyle girer, düşüncesiyle uğurlanır" sözü firmalar için elbise olarak yorumlanabilir. İlk intiba her zaman çok değerlidir. İkna edilmesi zor görünen müşterinin ilk intiba ile pozitif bir etki altında kalmasını mümkün kılan unsurlardan bir tanesi de logodur. Bu yüzden bir çok isim yapmış firma logosuna sayfalarca anlam yüklemiş ve bunu kurumsal yapıtlarında yayınlamışlardır. Kısaca logo bir firmanın anahtarıdır.
Grafikerlerimiz ve sanat yönetmenlerimizin geliştirdiği imajlar müşterilerimizin bilirliğini arttırmaktadır. Online pazarlama, logo geliştirme, elektronik gazeteler hizmetlerimizden birkaçıdır. Her marka gerek mana olarak gerek imaj ve tasarım olarak etkili olmanın yanı sıra sektörlerine yönelik anlamları içerme koşulu ile oluşturulur.. Strateji uzmanlarımız müşterilerinizin hatırlayacağı etkili markalar yaratmak konusunda tecrübe sahibidi
r.
----------------------------------------------------------------------
CD-DVD KARTVİZİT
Artık her şeyin dijital ortama sığdırılmaya çalışıldığı günümüzde Mavipusula kalitesiyle, kartvizitlerinizi de CD'ye taşıyoruz.
Boyutları gerçek kartvizit boyutunda olan CD-Kartvizitlere ister şirketinizin tanıtımını koyun, isterseniz CV' nizi. Ama ne olursa olsun, artık kağıt üzerinde göründüğü gibi görünmeyecek.İnteraktif içeriği, grafik ve animasyonları ile CD-Kartvizit, prestijine önem verenler için, Mavipusula’ın CD Kartvizit hizmetinden yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.
Şirketinin ve organizasyonunun tanıtımını en kapsamlı biçimde çevrimdışı ortamda yapmak isteyenler için en iyi yöntem: CD Tanıtım. Siz içeriğini belirleyin, biz en iyi şekilde CD ortamına taşıyalım. Grafikler, animasyonlar, interaktif içerik tanıtımı ve ek yazılımlar kapsamında sizi hedef kitlenizle tanıştıralım. CD-Tanıtım, öğrenciler için de mükemmel bir çözüm. Mezun olacak öğrenciler, andaçlarını artık kağıt sayfalarda değil küçük bir CD'nin içinde taşıyacaklar. Böylece anılarını ölümsüzleştirecek ve onları en renkli şekilde hatırlayacaklar. Böyle bir yatırımı, Mavipusula kalitesiyle yapmak sizin için büyük avantaj, çünkü biz yine sınırsız hizmet politikamızla sizi yormuyor, uğraştırmıyoruz. Sadece CD yazılımını hazırlamakla kalmıyor, aynı zamanda CD üretim, baskı ve dağıtım hizmetlerini de CD-Tanıtım Hizmeti kapsamına alıyoruz. Böylece bu ek hizmetlerimizi alabilmek için başka kurumlara başvurmak zorunda kalmıyorsunuz
 

 
NEDEN WEB SAYFASI ?
Internet, tüm zamanların en etkili, en yaygın, en evrensel, en çok   boyutlu ve en hızlı gelişen iletişim ve pazarlama aracıdır.
Internet, iletişim araçlarının hiçbirinin erişemediği hızla gelişiyor, yaygınlaşıyor ve elektronik ticaretin avantajları sayesinde yepyeni pazarlama alanları yaratarak, şirketinizi uluslar arası piyasaya çıkarıyor. Internet, her çapta firmayı ve her türlü ürünü sergileyen, günün 24 saati ve yılın 365 günü açık olan bir dünya fuar özelliği ile Internet olmazsa asla ulaşamayacağınız pazarların kapılarını aralıyor.
Web Sayfasının Avantajları Nelerdir ?
Şirketiniz kapalı olduğu zamanlarda bile Internet'te açık olacaktır.
Online sipariş alıp, satış yapabilirsiniz.
İleri bir teknoloji ve hesaplı bir reklam aracıdır.
Tanıtımınızı ve pazarlamanızı, ulusal ve uluslararası düzeyde yapmanıza olanak sağlar.
Ürün tanıtımınızı etkili bir şekilde ve otomatik olarak sunar.
Geleneksel medyaya göre çok hesaplıdır.
Potansiyel müşterilerin direkt ulaşımını sağlar.
Müşterilerinizle haberleşmenizi hızlandırır.
Kağıt, posta, baskı, matbaa gibi masraflar olmayacağından tasarrufludur.
Zaman kazandırır, olumlu imaj sağlar, güven uyandırır.
Bir kere yaptırırsınız, ömür boyu kullanırsınız.

----------------------------------------------------------------------

FİRMA KİMLİĞİ

Mevcut veya yeni firmalar için tüm kurumsal kimlik tasarımlarının gerçekleştirilmesidir. Bu çalışmalar içerisinde logo tasarımı, kartvizit, antetli kağıt, fatura, zarf, iç yazışma kağıtları, kimlik, yaka kartı, davetiye, faks kağıdı ve benzeri kırtasiye malzemeleri tasarımı, muhasebe altyapısı ve raporlama teknikleri bulunmaktadır.

Mavipusula kurumsal kimliğinizi oluşturmanıza ve markanızı güçlendirmenize yardımcı olur.

Kurumsal kimliğinizi beraber oluşturabiliriz
Web sitesi tasarım ve pazarlama hizmetlerimize ilaveten aşağıdaki hizmetleri de başarı ile müşterilerimize sunuyoruz:

Kurumsal kimlik

Logo Tasarımı

Flyer ve broşür tasarımı

Antetli Kağıt

Kartvizit

Zarf

Promasyon ürünleri

CD Katalog tasarımı

Mouse pad tasarımı

Poster ve Afiş Tasarımı

Fuar organizasyonları

Magnet

Fatura ve İrsaliye

----------------------------------------------------------------------
 

MATBAA ÇALIŞMALARI

Günümüzde sektörler yüzlerce binlerce firmanın faaliyet gösterdiği bir biçim almıştır. Aynı şekilde firmalar ve ya kurumlar benzer nitelikte ve özelliklerdeki ürün ve hizmetlerle sektörclerinde en fazla pazar payını almak için kıyasıya bir rekabetin içindedir. Rekabetin ve çeşitliliğin az olduğu dönemlerde olduğu gibi insanlar görerek ve ya dokunarak satın alma kararlarını vermeden önce ürün ve hizmet hakkında bir takım araştırmalar yapma ve bilgi alma ihtiyacı ve eğilimindedir. Firmalar ürün ve hizmetin kalitesini farkını özelliklerini veya üstün özelliklerini bir biçimde tanıtmak zorundadır. Aksi halde pazarın en iyi ürün veya hizmetine sahip olsa bile pazardan aldığı pay istediği gibi olmayacaktır.
Ürün, hizmet etkinlik veya organizasyonları en iyi tanıtma biçimlerinden biri katolog ve broşür çalışmalarıdır. Katolog ve broşür kullanırken veya okurken herhangi bir teçhizata gerek yoktur. Fakat okunur ve kullanılır kılmakta tasarım anlayışının ve kalitesinin son derece etkisi vardır.
Mavipusula olarak katalog ve broşür çalışmalarında firmanıza en üst düzeyde faydayı sağlamak birincil hedefimizdir. Her bir katolog veya broşürün arzuladığınız biçimde geri dönüşünü sağlamak için, bu konuda uzmanlaşmış tecrübe ve birikimini üstün tasarım anlayışı ile birleştirmiş kadromuzla hizmetinizdeyiz