Web Tasarım Fiyatları & Kampanyalar

Mavipusula Web Tasarım ile Hesabınızı Bilirsiniz, Sürprizlerle Karşılaşmazsınız

Web sitesi tasarımı artık kurumsal ve global iletişimin en önemli unsuru haline gelmiştir.Profesyonel hazırlanmış bir web sitesi, çağdaş bir tanıtım aracıdır.Çünkü profesyonel çalışmayla hazırlanmış olan web siteniz, siz uyurken bile 7x24 açıktır ve dünyanın her yerinden ulaşılabilir olan işyerinizdir.Profesyonel olarak hazırlanmış bir web sitesi, eşi bulunmaz tanıtım ve reklam aracıdır.Bilmeniz gerekir ki, işyerinize uygun aşağıdaki herhangi bir web tasarım paketi size ciddi iş kapıları açacaktır.


PAKET1

20 SAYFALIK KOBİ WEB SİTESİ 499 TL + Kdv

Kobi web sitelerini, bütçesini zorlamak istemeyen müşterilerimiz için tavsiye etmekteyiz.Öncelikle nasıl bir web sitesine ihityacınız olduğunu karşılıklı görüşmemizde analiz ediyoruz.Ardından, ihtiyaçlarınıza göre web tasarım çözümlerimizi size sunuyoruz.

ÇALIŞMA METODU
Müşterilerimizin isteği doğrultusunda özgün olarak hazırlanacak olan web tasarım çalışmasının mutabakatı sağlandıktan sonra, resimsel ve yazımsal dökümanlar istenerek tasarıma başlanır.Karşılıklı yapılan görüşmeler sonucunda maksimum 1 hafta içinde sayfa aktif edilir.Ücretin % 33'ü peşin olmak üzere, geri kalan kısmı tasarım tamamlandıktan sonra tahsil edilir.

PAKET ÖZELLİKLERİ
 
Sayfa Sayısı Ana Sayfa + 20 Alt Sayfa
Grafik ve Animasyon Çalışmaları Var
Domain 1 Adet
(com, net, org, com.tr vesair)
Hosting 500 Mb. Linux ve Windows Web Hosting
E-mail 5 E-mail Hesabı
Hosting Kontrol Paneli Var (Cpanel)
Google Optimizasyonu Var


PAKET2

MARKA BAŞVURUSU 399 TL + Kdv

Marka Çeşitleri

Ticaret Markaları: Bir işletmenin imalatını veya ticaretini yaptığı malları, başka işletmelerin mallarından ayırt etmeye yarayan işaretlerdir. Malların üzerinde veya ambalajında kullanılan markalar ticaret marklarıdır.
Hizmet Markaları: Bir işletmenin hizmetlerini diğer işletmelerin hizmetlerinden ayırt etmeye yarayan işaretlere denir. Bankaların, sigorta şirketlerinin, hastanelerin, taşımacılık firmalarının, reklamcılık, tv-radyo yayıncıları, oteller, restaurantların ve eğlence hizmeti veren firmaların markaları hizmet markaları kapsamında korunmaktadır.
Garanti Markaları: Marka sahibinin kontrolü altında , bir çok işletme tarafından o işletmelerin ortak özelliklerini,üretim usullerini , coğrafi menşelerini ve kalitesini garanti etmeye yarayan işaretlerdir. Garanti Markalarına en iyi örnek ; Uluslararası yün Birliğine ait “WOOLMARK” markası, Türk Standartları Enstitüsü tarafından , firmalara verilen standarlara uygunluk belgesiyle kullanılan TSE markası , ISO 9000 , CE işareti ,Zürih Üniversitesi tarafından diş çürümesine yol açmayan çikletler üzerinde kullanılan özel tasarımlı diş resmi de garanti markalarına örnek gösterilebilir.
Ortak Markalar : Üretim, ticaret veya hizmet işletmelerinden oluşan, bir grubun mal veya hizmetlerini diğer işletmelerin mal veya hizmetlerinden ayırt etmeye yarayan işaretlerdir. 

PAKET ÖZELLİKLERİ
 
Kolay okunabilmeli,
Ayırt edici özelliği bulunmalı,
Kolayca taklit edilememeli ,
Okunuşu kulağa hoş gelmeli,
Tüketicinin zihnine işlemeye ve bilinçaltına tesir etmeye elverişli olmalı ,
İhracat yapılacaksa ihracat yapıldığı ülkenin dilinde kötü bir anlamı bulunmamalı.
Markayı kullanmaya başlamadan önce başkası adına tescilli olup olmadığı konusunda araştırma yapılmalı.


PAKET3

E-TİCARET ve ON-LINE SATIŞ WEB SİTESİ 699 TL + Kdv

▪ İstenilen sayıda ürün ekleme, güncelleme, silme
▪ İstenilen sayıda alt kategori girme, güncelleme, silme
▪ Kullanışlı alışveriş sepeti uygulaması
▪ Banka havalesi, EFT, kredi kartı ile satış olanağı
▪ Bir ürünü birden fazla kategoriye atama
▪ İstenilen sayıda ürün girme, güncelleme, silme
▪ Ürün listeleme
▪ Ürün detay sayfası
▪ Detaylı arama
▪ Stok belirtme, bitenleri farklı gösterme
▪ Dinamik / Yönetilebilir menü
▪ Alışveriş sepeti sistemi
▪ Fiyat listesi oluşturma
▪ Güvenli login sistemi
▪ Ürüne yorum yazma
▪ Yönetici ekranından sipariş takibi, listeleme, arşivleme
▪ Müşteri, üye takibi
▪ Satılan, sipariş edilen ürünlerle ilgili raporlama
▪ 1 adet SSL (Güvenlik Sertifikası) ve entegrasyonu

OPENCART Nedir?
Opencart, açık kodlu, ücretsiz dağıtılan bir e-ticaret yazılımıdır.Opencart e-ticaret alanında her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek anahtar teslimi e-ticaret programı çözümüdür. Kullanıcılar sadece basitçe programı yükleyecek, şablonunu seçecek, ürünlerini ekleyecek ve siparişlerini hemen almaya başlayacaktır.
Kaynak ve detaylı bilgi: www.opencart.com
 

ÇALIŞMA METODU
On-line satış  sitesi çalışması tamamlandıktan sonra eğer kredi kartı entegrasyonu yapılacaksa müşteri çalıştığı banka ile sanal pos anlaşması yapmak zorundadır.Anlaşmaya varılan bankanın bilgi işlem servisine sistem şifreleri verilerek sistemde açık veya hata incelemesi yapılır.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda hazırlanacak olan e-ticaret ürün satış sitesi çalışmasının mutabakatı sağlandıktan sonra, resimsel ve yazımsal dökümanlar istenerek tasarıma başlanır.Karşılıklı yapılan görüşmeler sonucunda maksimum 2 hafta içinde sayfa aktif edilir.Ücretin % 33'ü peşin olmak üzere, geri kalan kısmı tasarım tamamlandıktan sonra tahsil edilir.

PAKET ÖZELLİKLERİ
 
Sayfa, Kategori ve Ürün Sayısı Sınırsız
Yönetim Paneli Var (Türkçe)
Altyapı Opencart 1.5.x
Grafik ve Animasyon Çalışmaları Var
Domain 1 Adet
(com, net, org, com.tr)
Hosting 500 Mb. Linux
Web Hosting
E-mail 50 E-mail Hesabı
Hosting Kontrol Paneli Var (Cpanel)
Google Optimizasyonu Var
Site Dili Türkçe