MaviPusula

Profesyonel Olarak Neler Yaparız?

Profesyonel kadromuz ile sizlere Web Tasarım & Yazılım, Matbaa, Kurumsal Kimlik, Sosyal Medya Reklamları, SEO, Google Adwords & Merchant alanlarında en kaliteli şekilde hizmet veriyoruz.

vvv

Web Tasarım & Yazılım

Çalışma Stratejimiz; Sizi dinliyoruz, Araştırma yapıyoruz, Strateji belirliyoruz, Yaratıcı fikirler buluyoruz, Hayata geçiyoruz, İslevselligi önemsiyoruz, Sonuç odaklıyız, Sizinle mutlu oluyoruz, Ve daima bir tık ötesini sunuyoruz…

Teslim Sonrası Destek;Projenin bizce en önemli kısımlarının başında gelir. Kullanıcılardan alınacak feedback lere çıkabilecek hatalara göre müdahale edebilecek bir ekip bulundurmak. Yayına aldığımız projelerimiz bizim için yeni doğan bebeğimiz gibidir. O gözle bakıp ilgilenmek gerek.

Matbaa

Günümüzde sektörler yüzlerce binlerce firmanın faaliyet gösterdiği bir biçim almıştır. Aynı şekilde firmalar ve ya kurumlar benzer nitelikte ve özelliklerdeki ürün ve hizmetlerle sektörclerinde en fazla pazar payını almak için kıyasıya bir rekabetin içindedir. Rekabetin ve çeşitliliğin az olduğu dönemlerde olduğu gibi insanlar görerek ve ya dokunarak satın alma kararlarını vermeden önce ürün ve hizmet hakkında bir takım araştırmalar yapma ve bilgi alma ihtiyacı ve eğilimindedir. Firmalar ürün ve hizmetin kalitesini farkını özelliklerini veya üstün özelliklerini bir biçimde tanıtmak zorundadır. Aksi halde pazarın en iyi ürün veya hizmetine sahip olsa bile pazardan aldığı pay istediği gibi olmayacaktır. Ürün, hizmet etkinlik veya organizasyonları en iyi tanıtma biçimlerinden biri katolog ve broşür çalışmalarıdır. Katolog ve broşür kullanırken veya okurken herhangi bir teçhizata gerek yoktur. Fakat okunur ve kullanılır kılmakta tasarım anlayışının ve kalitesinin son derece etkisi vardır. Mavipusula olarak katalog ve broşür çalışmalarında firmanıza en üst düzeyde faydayı sağlamak birincil hedefimizdir. Her bir katolog veya broşürün arzuladığınız biçimde geri dönüşünü sağlamak için, bu konuda uzmanlaşmış tecrübe ve birikimini üstün tasarım anlayışı ile birleştirmiş kadromuzla hizmetinizdeyiz

Kurumsal Kimlik

FİRMA KİMLİĞİ
Mevcut veya yeni firmalar için tüm kurumsal kimlik tasarımlarının gerçekleştirilmesidir. Bu çalışmalar içerisinde logo tasarımı, kartvizit, antetli kağıt, fatura, zarf, iç yazışma kağıtları, kimlik, yaka kartı, davetiye, faks kağıdı ve benzeri kırtasiye malzemeleri tasarımı, muhasebe altyapısı ve raporlama teknikleri bulunmaktadır.

Mavipusula kurumsal kimliğinizi oluşturmanıza ve markanızı güçlendirmenize yardımcı olur.

Kurumsal kimliğinizi beraber oluşturabiliriz
Web sitesi tasarım ve pazarlama hizmetlerimize ilaveten aşağıdaki hizmetleri de başarı ile müşterilerimize sunuyoruz:

Kurumsal kimlik

Flyer ve broşür tasarımı

Promasyon Ürünleri

CD Katalog tasarımı

Poster ve Afiş Tasarımı ve Baskısı

Fuar organizasyonları

Matbuu Evraklar (Fatura-İrsaliye-Makbuz)

Baskı Ürünleri

Kurumsal ve Tanıtım Ürünleri

Promosyon Ürünleri

Reklam Amaçlı Promosyon Ürünleri

Ambalaj Ürünleri

Koli, Kutu, Çanta

Sosyal Medya Reklamları

Yüzlerce farklı pazarlama stratejisi olmasına rağmen daha ilk günden satışları artırmayı sağlayabilecek tek bir yöntem vardır: Sosyal medya reklamcılığı… Sosyal medya reklamcılığı ya da sosyal medya üzerinden hedef kitleye ulaşma yöntemi sosyal medya üzerinden kullanıcılara yönelik hazırlanan ve paylaşılan reklamları ifade eder. Sosyal ağlar kullanıcı bilgilerini kullanarak onların ilgi alanlarına uygun reklamlar gösterme bakımından ideal mecralardır. Yani hedef piyasa bir sosyal platformdaki kullanıcı demografisi ile örtüştüğünde sosyal medya reklamı satış oranına doğrudan pozitif etki yapar. Bunu da klasik reklam ve pazarlama yöntemlerine göre daha düşük bir edinim maliyetiyle yapar. Sosyal medya reklamlarının, yatırım getirisi en yüksek reklam türü olduğu söylenir.

SEO

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Arama motoru optimizasyonu yani SEO ile amaç web sitesinin değerini artırarak arama motorunda daha üst sıralara çıkması ve dolayısı ile site ziyaretçi sayısının artırılmasıdır. Bu da web sitelerinin arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilmesi ile mümkün olur. Kapsamlı bir SEO çalışması tüm bu arama motoru kriterlerini, sitenin genel görünümünü ve içeriğini dikkate alarak yapılır.

Google Adwords & Merchant

Amacınız işletmenizi potansiyel kitlenize duyurmak, ürün ya da hizmetinizi yapılan ilgili aramalarda hedef kitlenize iletmek ve satış oranlarınızı yükseltmek ise Google Reklamları sizlere büyük bir yarar sağlayacaktır. Google reklam vererek markanızı duyurabilir, hedef kitlenin aramalarında direkt ulaşabildiği iyi bir marka algısı yaratabilir, satış oranlarınızı yükseltebilir, anahtar kelimeler ile nokta atışı bir reklam çalışması yaparak bütçenizi gereksiz şekilde harcamadan verimli çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Bugün dijitalin gücünü kullanan birçok marka küçük bir işletme iken oldukça iyi mevkilere gelmeyi başarmış ve marka bilinirliğini üst düzeye taşımıştır.

Google Reklam Modelleri Rakiplerinizden sıyrılarak ilk sıralara yerleşmenizi sağlayan Google AdWords reklamları, içeriğinde farklı modeller barındırır. Bu Google reklam modelleri, farklı sektörlerin de bu alanda başarı yakalamasına yardımcı olur. Bilindiği üzere farklı sektörler farklı hedef kitlelere hitap ederler ve bu hedef kitlelerin ise “kullanıcı alışkanlığı” olarak isimlendirdiğimiz algıları farklı olabilir. Google Reklamları Google, reklam modellerinde etkili farklılıklar yaparak tüm sektörlerin Google Reklam alanında etkili dönüşler alabilmesini sağlamıştır. Anahtar kelimeler ve negatifler, Google Adwords Reklamlarının genel alt yapısıdır diyebiliriz. Oluşturmamız gereken Adwords panelimiz üzerinden ilk olarak sunduğunuz hizmet veya ürünlerle alakalı anahtar kelimeler belirlemeniz gerekir. Anahtar kelimelerinizi belirlerken Google'ın sunduğu bir hizmet olan anahtar kelime planlayıcıyı kullanabilirsiniz ve sektörünüz ile ilgili en çok aranan kelimelerin aranma hacimlerine ulaşabilirsiniz. Panelinize ekleyeceğiniz bu plan sonrası hedef kitlenize sunacağınız reklam metinleri oluşturmanız gerekir. Reklam metinlerinizde kampanya, promosyon ve fiyat belirtmeniz Google tarafından önerilen bir uygulamadır. Google reklam modelleri içerisinden hangisini kullanmanız gerektiği ile ilgili mutlaka Google Reklam Ajansı desteği almalısınız. Google Reklamları için kilit etkenlerden biri, en düşük maliyetleri kullanarak en yüksek performanslara ulaşmak olduğu için profesyonel hesap yönetimi büyük önem taşır.

loader